R15C1AAN0000 - Mr Steam MS 15kW (15000W) Steam Shower Generator Package w/round iTempo Control in White
SKU R15C1AAN0000
UPC Code 767931954146
Color White
Kw 15
Volts 240
Room Volume For 412 to 482 cu. ft.
In stock
SKU
R15C1AAN0000
SKU R15C1AAN0000
UPC Code 767931954146
Color White
Kw 15
Volts 240
Note: Replaces item SKU 15C1AAN0000
Product Dimensions 13.5in x 33in x 25in