R15C10BH0000 - Mr Steam MS 15kW (15000W) Steam Shower Generator Package w/square iTempo Control in Satin Brass
SKU R15C10BH0000
UPC Code 767931953217
Color SatinBrass
Kw 15
Volts 240
Room Volume For 412 to 482 cu. ft.
In stock
SKU
R15C10BH0000
SKU R15C10BH0000
UPC Code 767931953217
Color SatinBrass
Kw 15
Volts 240
Note: Replaces item SKU 15C10BH0000
Product Dimensions 13in x 33.5in x 22.5in