R15C10BB0000 - Mr Steam MS 15kW (15000W) Steam Shower Generator Package w/square iTempo Control in Brushed Nickel
SKU R15C10BB0000
UPC Code 767931953132
Color BrushedNickel
Kw 15
Volts 240
Room Volume For 412 to 482 cu. ft.
In stock
SKU
R15C10BB0000
SKU R15C10BB0000
UPC Code 767931953132
Color BrushedNickel
Kw 15
Volts 240
Note: Replaces item SKU 15C10BB0000
Product Dimensions 13in x 33.5in x 22.5in