R12C1AAH0000 - Mr Steam MS 12kW (12000W) Steam Shower Generator Package w/round iTempo Control in Satin Brass
SKU R12C1AAH0000
UPC Code 767931953996
Color SatinBrass
Kw 12
Volts 240
Room Volume For 340 to 411 cu. ft.
In stock
SKU
R12C1AAH0000
SKU R12C1AAH0000
UPC Code 767931953996
Color SatinBrass
Kw 12
Volts 240
Note: Replaces item SKU 12C1AAH0000
Product Dimensions 13.5in x 33in x 25in