R12C1AAF0000 - Mr Steam MS 12kW (12000W) Steam Shower Generator Package w/round iTempo Control in Polished Brass
SKU R12C1AAF0000
UPC Code 767931953958
Color PolishedBrass
Kw 12
Volts 240
Room Volume For 340 to 411 cu. ft.
In stock
SKU
R12C1AAF0000
SKU R12C1AAF0000
UPC Code 767931953958
Color PolishedBrass
Kw 12
Volts 240
Note: Replaces item SKU 12C1AAF0000
Product Dimensions 13.5in x 33in x 25in