R12C10AF0000 - Mr Steam MS 12kW (12000W) Steam Shower Generator Package w/round iTempo Control in Polished Brass
| SKU | R12C10AF0000 |
|---|---|
| UPC Code | 767931952135 |
| Color | PolishedBrass |
| Kw | 12 |
| Volts | 240 |
| Room Volume | For 340 to 411 cu. ft. |
Special Price
Regular Price
In stock
SKU
R12C10AF0000
| SKU | R12C10AF0000 |
|---|---|
| UPC Code | 767931952135 |
| Color | PolishedBrass |
| Kw | 12 |
| Volts | 240 |
Note: Replaces item SKU 12C10AF0000
| Product Dimensions | 13in x 33.5in x 22.5in |