R10C1ABH0000 - Mr Steam MS 10kW (10000W) Steam Shower Generator Package w/square iTempo Control in Satin Brass
SKU R10C1ABH0000
UPC Code 767931954771
Color SatinBrass
Kw 10
Volts 240
Room Volume For 258 to 339 cu. ft.
In stock
SKU
R10C1ABH0000
SKU R10C1ABH0000
UPC Code 767931954771
Color SatinBrass
Kw 10
Volts 240
Note: Replaces item SKU 10C1ABH0000
Product Dimensions 13.5in x 33in x 25in