R10C1AAH0000 - Mr Steam MS 10kW (10000W) Steam Shower Generator Package w/round iTempo Control in Satin Brass
| SKU | R10C1AAH0000 |
|---|---|
| UPC Code | 767931953866 |
| Color | SatinBrass |
| Kw | 10 |
| Volts | 240 |
| Room Volume | For 258 to 339 cu. ft. |
Special Price
Regular Price
In stock
SKU
R10C1AAH0000
| SKU | R10C1AAH0000 |
|---|---|
| UPC Code | 767931953866 |
| Color | SatinBrass |
| Kw | 10 |
| Volts | 240 |
Note: Replaces item SKU 10C1AAH0000
| Product Dimensions | 13.5in x 33in x 25in |